Dviejų valandų atostogos.

by petrudecision
dviejų valandų atostogos
0 komentuoti
0

Ar pastebite savyje, kaip kinta emocija, kai pakeičiame aplinką?

Keisti aplinką labai svarbu, nes tas pats maršrutas darbas-namai, kuria tą pačią minčių karuselę. Pakeitus aplinką kyla daugiau kūrybiškų minčių ir verslo sprendimų.  Visi atsakymai slypi mažame pokytyje, kuris padeda pakreipti kasdienybės tiesiąją į kitą vagą. Turbūt tai sunkiai pasiekiama, kai vis atsiduriame po darbo toje pačioje aplinkoje – namuose. Kas iš to seka – atsipalaidavimas ir galiausiai tingulys, ir nebelieka jėgų pakovoti už savo svajones. Kažkas iš mūsų nori rašyti tinklaraštį, kažkas pradėti vystyti kokią nors veiklą – hobį, kuris galbūt taptų ir pinigų šaltiniu, kažkas nori išmokti naują įgūdį, kuris gali praversti čia ir dabar ar netolimoje ateityje ar net karjeroje.

Mano sprendimas: pakeisk aplinką –  pasikeis minčių karuselė, atsiras energijos ir jėgų. Susikurk atostogų emociją, nes mokėjimas atsijungti po darbų, kuria stebuklus. Tai nereiškia, kad būtinai reikia pasiimti laisvą dieną, tai reiškia, kad nesvarbu kelintadienis išmok sau susikurti kelių valandų atostogas.

Vargina rutina? Susikurk 2 valandų atostogas, pasirinkdamas NE NAMŲ APLINKĄ bent kas antrą dieną.  Galbūt, tai taps nauju įpročiu, kuris pradės keisti tavo monotonišką gyvenimą, o gal netgi atneš daug puikių naujų sprendimų. Rekomenduoju pasirinkti vietą, kur gerai pučia vėjas, taip turėsite kur kas didesnę galimybę išsipūsti visą „gruzą“ iš savęs lauk ir paleisti pavėjui, kad nupūstų jus žalojančias, keliančias daug streso mintis kuo toliau.

Juk entuziazmas, energija yra tai, ko mums reikia kiekvieną dieną, kad kvėpuotume ir gyventume arba būtume bent žingsneliu arčiau žmonių, kurie gyvena pilna širdimi.

Gyventi visa širdimi, reiškia jausti tas tokias trumputes džiaugsmo bangeles, o  bangelė prie bangelės gali sukurti galingą, stipriai veikiantį entuziazmo cunamį.

Kai atkeliauja sprendimai minčių lygmeniu, rekomenduoju juos užsirašyti.  Nes pučiant stipriam vėjeliui,  išsipučia „gruzas“, o kartu su juo gali išskristi ir puikios mintys.

Užsirašyti mintis, tai pirmas žingsnis link aktyvesnio veiksmo, tiksliau jau pats minties užrašymas yra veiksmas. Jei nėra galimybės, kur užsirašyti, kaip mano bičiulis sako „Padaryk garso įrašą, įrašyk savo mintis, kad nepasimestu“.  Tikimybė pamesti savo mintis pakankamai didelė, nes smegenys per dieną sugeneruoja apytiksliai 4000 minčių. Sėkmės!

Iki susiskaitymo,

Jūsų Petrudecision!

0 komentuoti
0

Jums taip pat gali būti įdomu

Palikite komentarą

Siekdami užtrikrinti geriausią jūsų naršymo patirtį šioje svetainėje, mes naudojame slapukus. Jums likus svetainėje, mes laikysime, kad Jūs tam neprieštaraujate. Priimti Skaityti daugiau